http://www.kyslikove-koncentratory.eu/

 

 

Navigace: NEJLEVNĚJŠÍ / NAJLACNEJŠIE koncentrátory -> Invacare koncentrátory kyslíku

Invacare koncentrátory kyslíku

 
Kyslíkové koncentrátory InvacareInvacare Homecare je světovým lídrem v oblasti výroby a distribuce inovačních produktů pro domácí zdravotní použití, které podporují obnovu zdraví a aktivní životní styl. Invacare se zaměřuje na poskytování zdravotnické péče v prostředí domova v co nejvyšší kvalitě a pohodlí. Invacare Homecare vyrábí zařízení a přístroje pro domácí péči tak, aby tato péče byla levná, ale stále kvalitní.

Kyslíkové koncentrátory firmy Invacare mohou být používány v domácnostech, zdravotnických a lékařských zařízeních, penzionech, domovech důchodců apod. Invacare se zaměřuje na maximální pohodlí uživatelů dýchacích přístrojů a vyrábí také přenosné kyslíkové koncentrátory, vhodné pro snadný pohyb, aktivní život a cestování.

   

 

Značky:

Nejprodávanější zboží v této kategorii

 • Kyslíkový koncentrátor Invacare Perfecto 2

  Kyslíkový koncentrátor Invacare Perfecto 2
  Kyslíkový koncentrátor Invacare Perfecto 2
  Kyslíkový koncentrátor Invacare Perfecto 2

  Invacare Perfecto 2
  je jeden z nejlehčích, nejtišších, nejmenších a nejvíce energeticky úsporných koncentrátorů kyslíků s výstupem až 5 litrů za minutu. Navíc v celém rozsahu nastavení průtoku (1 - 5 L/min) dodává tento přístroj kyslík o stálé koncentraci okolo 95%.

  Tento koncentrátor je balen v moderním a v zákazníky preferovaném designu a obsahuje všechny potřebné funkce. Invacare Perfecto 2 je standardně dodávaný s Invacare® SensO2® snímačem, který neustále kontroluje správnost koncentrace kyslíku ve výstupní směsi. Tento kyslíkový koncentrátor je nenáročný na provoz – což je ideální pro seniory.

  Alarmy a bezpečnostní systémy přístroje:Alarm power-lossInvacare® Sito-Gard ™ (ochrana molekulárního síta před degradací)Invacare® SensO2® Oxygen MonitorKompresor 35 PSI s pojistným ventilemAlarm nízkého průtoku Součástí dodávky tohoto přístroje je lahev
  Cena 19 500,00 Kč bez DPH 16 115,70 Kč 
  dodávka do 3 týdnů (platba předem na účet)
  sleva
 
Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH, pokud není uvedeno jinak.

Strana: 1

 
 

 


A | A
Přihlásit


Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
 • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.
Měna