http://www.kyslikove-koncentratory.eu/

 

 

Navigace: NEJLEVNĚJŠÍ / NAJLACNEJŠIE koncentrátory -> Invacare koncentrátory kyslíku

Invacare koncentrátory kyslíku

 
Kyslíkové koncentrátory InvacareInvacare Homecare je světovým lídrem v oblasti výroby a distribuce inovačních produktů pro domácí zdravotní použití, které podporují obnovu zdraví a aktivní životní styl. Invacare se zaměřuje na poskytování zdravotnické péče v prostředí domova v co nejvyšší kvalitě a pohodlí. Invacare Homecare vyrábí zařízení a přístroje pro domácí péči tak, aby tato péče byla levná, ale stále kvalitní.

Kyslíkové koncentrátory firmy Invacare mohou být používány v domácnostech, zdravotnických a lékařských zařízeních, penzionech, domovech důchodců apod. Invacare se zaměřuje na maximální pohodlí uživatelů dýchacích přístrojů a vyrábí také přenosné kyslíkové koncentrátory, vhodné pro snadný pohyb, aktivní život a cestování.

   

 

Značky:

Nejprodávanější zboží v této kategorii

 • Kyslíkový koncentrátor Invacare Perfecto 2

  Kyslíkový koncentrátor Invacare Perfecto 2
  Kyslíkový koncentrátor Invacare Perfecto 2
  Kyslíkový koncentrátor Invacare Perfecto 2

  Invacare Perfecto 2
  je jeden z nejlehčích, nejtišších, nejmenších a nejvíce energeticky úsporných koncentrátorů kyslíků s výstupem až 5 litrů za minutu. Navíc v celém rozsahu nastavení průtoku (1 - 5 L/min) dodává tento přístroj kyslík o stálé koncentraci okolo 95%.

  Tento koncentrátor je balen v moderním a v zákazníky preferovaném designu a obsahuje všechny potřebné funkce. Invacare Perfecto 2 je standardně dodávaný s Invacare® SensO2® snímačem, který neustále kontroluje správnost koncentrace kyslíku ve výstupní směsi. Tento kyslíkový koncentrátor je nenáročný na provoz – což je ideální pro seniory.

  Alarmy a bezpečnostní systémy přístroje:Alarm power-lossInvacare® Sito-Gard ™ (ochrana molekulárního síta před degradací)Invacare® SensO2® Oxygen MonitorKompresor 35 PSI s pojistným ventilemAlarm nízkého průtoku Součástí dodávky tohoto přístroje je lahev
  Cena 19 500,00 Kč bez DPH 16 115,70 Kč 
  Dočasně nedostupné (na dotaz)
  sleva
 
Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH, pokud není uvedeno jinak.

Strana: 1

 
 

 


A | A
Přihlásit


Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
 • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.
Měna