http://www.kyslikove-koncentratory.eu/

 

 

Navigace: NEJLEVNĚJŠÍ / NAJLACNEJŠIE koncentrátory -> Ionizátory vody

Ionizátory vody

 

   

 

Nejprodávanější zboží v této kategorii

 • Ionizátor vody WTH-803

  Ionizátor vody WTH-803
  Ionizátor vody WTH-803
  Ionizátor vody WTH-803 WTH-803 jemultifunkční alkalický ionizátor vody, jedná se o systém, který se instaluje ke kohoutku v kuchyni. Zdrojem pro tento ionizátor je tedy kohoutková voda, kterou tento přístroj čistí, mineralizuje a procesem elektrolýzy mění na vodu kyselou a alkalickou. Voda tvoří 70% našeho těla a má tak přímou souvislost s našim zdravím, v důsledku tohoto naše zdraví značně závisí na kvalitě vody, kterou pijeme.
  Výhody přístroje:Speciálně nevržen s ohledem na kvalitu vody, splňuje mezinárodní standardy pro kvalitu vody.Originální, multifunkční LCD displej se 7mi barvami podsvícení zřetelně indikuje veškeré informace o činnosti stroje.Přináší vysoký výkon při čištění vody (je vybaven filtrem s aktivním uhlím a stříbrem).Přístroj sám rozpozná a upozorní na to, že je čas vyměnit filtrační vložky a informuje tak o tom, že je voda z něj vycházející bezpečná a vhodná k pití.Funkce automatického
  Cena 17 173,00 Kč bez DPH 14 192,56 Kč 
  Dodávka do 10 dnů (platba předem na účet)
 • Ionizátor vody Weining LF400A s ohřevem vody

  Ionizátor vody Weining LF400A s ohřevem vody
  Ionizátor vody Weining LF400A s ohřevem vody
  Ionizátor vody Weining LF400A s ohřevem vody Voda s pH vyšším než je 7,0 je označována za alkalickou vodu, která je-li pita denně, je velmi účinným antioxidantem. Zvyšování hladiny antioxidantů v těle je dle mnoha studií spojeno se zvýšením životní energie, efektem pomalejšího stárnutí a potlačením mnoha nemocí od vředů, arteriosklerózy, po diabetes. Navíc, protože jsou molekuly ionizované vody menší, je rychleji absorbována do buněk v našem těle, což umožňuje rychlejší a efektivnější rehydrataci, nebo detoxikaci organismu než u kohoutkové, či balené vody.

  Vaření s alkalickou vodou podstatně zlepšuje chuť zeleniny, rýže, těstovin, polévek i čajů. Navíc, ač některé rostliny preferují spíše mírně kyselou půdu, některým z nich, jako fíkus, eukalyptus, jalovec, aloe, juka, šeříky a kosatce se alkalické (zásadité) vodě daří lépe.

  Alkalická voda s vyšší hodnotou pH je skvělá na:důkladné omytí ovoce a zeleninyodstranění škodl
  Cena 19 921,00 Kč bez DPH 16 463,64 Kč 
   
 • Ionizátor vody Bespring SY-E7

  Ionizátor vody Bespring SY-E7
  Ionizátor vody Bespring SY-E7
  Ionizátor vody Bespring SY-E7 Bespring SY-E7 je multifunkční alkalický ionizátor vody, jedná se o systém, který se instaluje ke kohoutku v kuchyni. Zdrojem pro tento ionizátor je tedy kohoutková voda, kterou tento přístroj čistí, mineralizuje a procesem elektrolýzy mění na vodu kyselou a alkalickou. Kyselá voda je vhodná na péči o pleť a čištění. Alkalická voda je bohatá na minerály, je možné ji přímo pít, účinně tělu doplňuje stopové prvky a odstraňuje metabolity nadměrného překyselení. Funkce alkalické vody:Odstraňuje škodlivé látky: multi-úrovňová filtrace, filtruje nečistoty a rozkládá ve vodě látky ohrožující zdraví.Obsahuje vyvážené množství užitečných minerálů: Díky procesu elektrolýzy jsou minerály ionizované a tělo je snadno vstřebá.Slabá alkalická ionizovaná voda: Po elektrolýze se zvyšuje obsah kalcia, magnesia a jiných minerálních prvků ve vodě, voda se stává slabě alkalickou (zásaditou) a p
  Cena 14 359,00 Kč bez DPH 11 866,94 Kč 
   
 
Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH, pokud není uvedeno jinak.

Strana: 1

 
 

 


A | A
Přihlásit


Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
 • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.
Měna