http://www.kyslikove-koncentratory.eu/

 

 

Navigace: NEJLEVNĚJŠÍ / NAJLACNEJŠIE koncentrátory -> Kyslíková terapie pro zvířata

Kyslíková terapie pro zvířata

 
Kyslíková terapie je přínosná i pro zvířata, v této kategorii naleznete různé specializované veterinární pomůcky, které provádění oxygenoterapie u zvířat umožňují. 

   

 

Značky:

 • Kyslíková maska pro koně MPTS 360 bez ultrasonického nebulizéru

  Kyslíková maska pro koně MPTS 360 bez ultrasonického nebulizéru
  Kyslíková maska pro koně MPTS 360 bez ultrasonického nebulizéru
  Maska pro koně MPTS 360 umožňující kyslíkovou terapii a nebulizaci - bez ultrasonického nebulizéru Multi Purpose Training System (MPTS 360) je maska speciálně navržena tak, aby bylo možné ji využití pro všechny koně i velbloudy. Maska je dodávána se všemi potřebnými úchyty a tak můžete s terapií ihned začít. Tyto masky byly pečlivě navrženy a přísně testovány s cílem zajistit maximální využitelnost, pohodlí zvířat a maximální efektivitu.

  Používání systému MPTS 360 napomáhá:zotavování ze zraněnízotavování z výkonuzlepšení výkonu koněregeneraci plicprevenci a léčbě námahou vyvolaného krvácení do plicnejpokročilejším systému dodávky léků pro koně Popis masky:       1. Vrchní těsnění masky je navrženo tak, aby navzdory pohybu a aplikovanému tlaku během léčby těsnilo. 2. Ergonomicky tvarovaná maska - speciálně navržena tak, aby byla použitelná pro koně a velbloudy.Velmi lehké na
  Cena 46 400,00 Kč bez DPH 38 347,11 Kč 
  Dodávka do 10 dnů (platba předem na účet)
 • Kyslíková maska pro koně MPTS 360 s ultrasonickým nebulizérem

  Kyslíková maska pro koně MPTS 360 s ultrasonickým nebulizérem
  Kyslíková maska pro koně MPTS 360 s ultrasonickým nebulizérem
  Maska pro koně MPTS 360 umožňující kyslíkovou terapii a nebulizaci - s ultrasonickým nebulizérem Multi Purpose Training System (MPTS 360) je maska speciálně navržena tak, aby bylo možné ji využití pro všechny koně i velbloudy. Maska je dodávána se všemi potřebnými úchyty a tak můžete s terapií ihned začít. Tyto masky byly pečlivě navrženy a přísně testovány s cílem zajistit maximální využitelnost, pohodlí zvířat a maximální efektivitu.

  Používání systému MPTS 360 napomáhá:zotavování ze zraněnízotavování z výkonuzlepšení výkonu koněregeneraci plicprevenci a léčbě námahou vyvolaného krvácení do plicnejpokročilejším systému dodávky léků pro koně Popis masky:       1. Vrchní těsnění masky je navrženo tak, aby navzdory pohybu a aplikovanému tlaku během léčby těsnilo. 2. Ergonomicky tvarovaná maska - speciálně navržena tak, aby byla použitelná pro koně a velbloudy.Velmi lehké nasa
  Cena 53 400,00 Kč bez DPH 44 132,23 Kč 
  Dodávka do 10 dnů (platba předem na účet)
 
Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH, pokud není uvedeno jinak.

Strana: 1

 
 

 


A | A
Přihlásit


Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
 • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.
Měna