POZOR: na trhu se objevily "koncentrátory" o výkonu 6-7 l/min, tyto ale dávají potřebnou koncentraci cca 90% pouze při 1-2 l/min!  Více ZDE <<  
  UPOZORNĚNÍ na padělky a levné koncentrátory a na podvodníky prodávající kyslíkové koncentrátory v ČR!  Více ZDE <<  
Zajišťujeme plný záruční i pozáruční servis, BTK, kontroly a opravy přístrojů. Doprava ZDARMA.
Jsme řádně registrování u SÚKL a naše koncentrátory mají všechny požadované certifikáty.
Od 26.7. do 29.7.2021  probíhá dovolená.  Objednávky  přijímáme, ale odesílání a příjem zásilek je možný  až po dovolené. Děkujeme za pochopení.   
Díky aktuální situaci a vytíženosti telefonních linek prosíme o zasílání dotazů e-mailem. Odpovídáme co nejdříve, detailně i s odkazy na zařízení. Děkujeme za pochopení.
Prosíme zákazníky o strpení s odesíláním objednávek. Nevolejte nám, na všechny se postupně dostane. Jsme plně vytíženi a snažíme se pro každého z Vás udělat maximum.
Jsme v kontaktu se všemi dodavateli přístrojů a dodávky máme zajištěny. Jakmile přístroje dorazí, expedujeme podle data Vaší objednávky.
Kurýrní služby přestávají přijímat platby DOBÍRKOU. Akceptujeme pouze platby na účet. V případě zrušení objednávky vám peníze hned VRACÍME ZPĚT!

BALÍČEK PROBLEMATICKÁ PLEŤ: povrchové čištění pleti + peeling + hloubkové čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle + pleťová maska + krém

 • Dostupnost:SKLADEM (zasíláme do 24 hodin) - možno i na DOBÍRKU
   
 • Záruka: 24 měsíců
   
 • Cena bez DPH:429,75 Kč / ks
   
 • Cena s DPH 21%:520,00 Kč
   
 •  ks 
   
  BALÍČEK PROBLEMATICKÁ PLEŤ: povrchové čištění pleti + peeling + hloubkové čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle + pleťová maska + krém
   
   

  Obdarujte své blízké, přátele, rodinu, kolegy či známé zcela nevšedním a originálním dárkem ve formě dárkového poukazu do Kyslíkového studia.

  Díky kombinaci peelingu, pleťové masky a nejmodernější metody hloubkového čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle se Vaší problematické pleti dostane velmi účinného a důkladného pročištění.

  Na rozdíl od zastaralé ruční metody hloubkového čištění pleti, nebudete po této šetrné metodě odcházet se zarudlým a podrážděným obličejem ale naopak Vaše pleť bude vypadat hned po první návštěvě mnohem zdravěji. Pro krásnou pleť už nemusíte trpět, přesvědčte se sama?

  V současnosti se jedná o nejmodernější způsob ošetření problematické pleti. Naproti zastaralé technice, kdy se nečistoty a póry na pleti odstraňují ručně vymačkáváním, což je velmi nepříjemné a bolestivé, je tento způsob šetrný a mnohem účinnější.

  Vaše pleť během zákroku čištění pleti ultrazvukovou špachtlí netrpí, není podrážděná ani zarudlá. Naopak se již po první návštěvě můžete přesvědčit, že je Vaše pokožka nejen hloubkově vyčištěná a zbavená odumřelých pleťových buněk, ale je na dotek jemná, pevná, má zdravější vzhled a díky jemným vysokofrekvenčním vibracím i promasírovaná, což pleťovým buňkám pomáhá k lepšímu prokrvení.

  Problematickou pletí trpí velká spousta lidí. Faktory, které ovlivňují naši pokožku jsou různé (změna hormonů nejen v pubertě, znečištěné ovzduší, špatná životospráva, stres apod.). Nenechte na sebe tyto špatné vlivy dále působit a braňte se. Zbavte se problematické pleti a pečujte o sebe příjemným způsobem. Ošetření pomocí ultrazvukového čištění je vhodné pro muže i ženy v jakémkoliv věku.

  Ultrazvukové ošetření pleti není vhodné při: 
  těhotenství, nádorovém onemocnění (rakovina), virovém či bakteriálním onemocnění, akutním zánětu v oblasti obličeje, epilepsii, závažných onemocnění srdce a pro osoby s kardiostimulátorem. 


  Poukaz můžete použít jak pro sebe nebo také například jako:
  • narozeninový dárek
  • svatební dar
  • odměna pro zaměstnance
  • benefit pro zákazníky
  • dárek k výročí
  • pozornost pro partnera či partnerku
  • valentýnský dárek
  • vánoční překvapení
  • dar ke Dni matek nebo otců
  Všechny služby Kyslíkového studia v Ostravě naleznete na:
  www.kyslikove-studio.cz 
   
  Druhkosmetika
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  (zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
   
   
  Rychlé vyhledávání
  ČeštinaSlovenština
  0
   
  © Kyslíkové koncentrátory na doma, na baterii i do auta