UPOZORNĚNÍ na padělky koncentrátorů a podvodníky prodávající kyslíkové koncentrátory v ČR!  Více ZDE <<  
Od 27.7. do 2.8.2020  probíhá dovolená.  Objednávky  přijímáme, ale odesílání a příjem zásilek je možný  až po dovolené. Děkujeme za pochopení.   
Díky aktuální situaci a vytíženosti telefonních linek prosíme o zasílání dotazů e-mailem. Odpovídáme co nejdříve, detailně i s odkazy na zařízení. Děkujeme za pochopení.
Prosíme zákazníky o strpení s odesíláním objednávek. Nevolejte nám, na všechny se postupně dostane. Jsme plně vytíženi a snažíme se pro každého z Vás udělat maximum.
Jsme v kontaktu se všemi dodavateli přístrojů a dodávky máme zajištěny. Jakmile přístroje dorazí, expedujeme podle data Vaší objednávky.
Kurýrní služby přestávají přijímat platby DOBÍRKOU. Akceptujeme pouze platby na účet. V případě zrušení objednávky vám peníze hned VRACÍME ZPĚT!

DeVilbiss koncentrátory kyslíku

Kyslíkové koncentrátory DeVilbissDeVilbiss Healthcare patří mezi celosvětové přední výrobce kyslíkových koncentrátorů. DeVilbiss Healthcare je lídrem v oblasti navrhování, výroby a uvádění na trh respiračních zdravotnických výrobků, které se zaměřují na dýchací potřeby pacientů v domácím i lékařském prostředí.

Výrobky společnosti DeVilbiss jsou vyráběny ve Spojených státech, Evropě a Asii a jsou distribuovány ve více než 100 zemích po celém světě. DeVilbiss se zaměřuje jak na výrobu klasických koncentrátorů kyslíků pro domácí i lékařské užití, tak na výrobu přenosných kyslíkových koncentrátorů.

Kategorie neobsahuje žádnou podkategorii ani produkt.

 
Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené produkty
  • Doposud jste žádný produkt nenavštívil(a).

Košík je prázdný

ČeštinaSlovenština
0
 
© Kyslíkové koncentrátory na doma, na baterii i do auta