UPOZORNĚNÍ na padělky koncentrátorů a podvodníky prodávající kyslíkové koncentrátory v ČR!  Více ZDE <<  
Od 27.7. do 2.8.2020  probíhá dovolená.  Objednávky  přijímáme, ale odesílání a příjem zásilek je možný  až po dovolené. Děkujeme za pochopení.   
Díky aktuální situaci a vytíženosti telefonních linek prosíme o zasílání dotazů e-mailem. Odpovídáme co nejdříve, detailně i s odkazy na zařízení. Děkujeme za pochopení.
Prosíme zákazníky o strpení s odesíláním objednávek. Nevolejte nám, na všechny se postupně dostane. Jsme plně vytíženi a snažíme se pro každého z Vás udělat maximum.
Jsme v kontaktu se všemi dodavateli přístrojů a dodávky máme zajištěny. Jakmile přístroje dorazí, expedujeme podle data Vaší objednávky.
Kurýrní služby přestávají přijímat platby DOBÍRKOU. Akceptujeme pouze platby na účet. V případě zrušení objednávky vám peníze hned VRACÍME ZPĚT!

Upozornění na prodejce

Upozornění na některé prodejce kyslíkových koncentrátorů

  Rozmohl se nám tady takový nešvar, na trhu se začali objevovat prodejci, kteří se rozhodli rychle zbohatnout na neštěstí a utrpení jiných, a to prodejem koncentrátorů podivných značek a prodejem padělků certifikovaných koncentrátorů. S tímto jednáním absolutně nesouhlasíme a rádi bychom na tyto prodejce všechny zákazníky upozornili.
   

  Na co si dát pozor:

  • nápadně nízká cena
  • prodejce se primárně zaměřuje na úplně jinou oblast podnikání, než jsou zdravotnické prostředky
  • nedostatečný popis nebo neoznačení typu koncentrátoru
  • nejsou u koncentrátoru uvedeny tabulky s průtoky a koncentrací
  • koncentrátory nemají CE certifikaci
  • jedná se o zahraničního prodejce
  • prodejce není registrován v RZPRO 

  Máte-li někomu svěřit péči o své zdraví, určitě navštívíte svého doktora, nikoliv souseda ve vedlejší ulici, který v garáži vyrábí svíčky. Je totiž již na první pohled u některých e-shopů patrné, že kyslíkové koncentrátory jsou v jejich obvyklé nabídce tak nějak "navíc". Můžete tak nalézt nabídku koncentrátorů u různých prodejců záclon či žárovek. Už při návštěvě těchto stránek by každý zákazník měl zpozornět.

  Je na místě, klást si otázky, zda je takovýto prodejce schopen zajišťovat pravidelný servis, ať už záruční tak i pozáruční? Má takovýto prodejce vůbec ponětí jak sofistikované přístroje, typu kyslíkový koncentrátor, vůbec fungují? Je takový prodejce na tyto přístroje vůbec schopen provádět BTK (bezpečnostně technické kontroly)? Lze od takovéhoto prodejce očekávat bezproblémové řešení reklamace?

  Dalším ukazatelem je cena přístroje, pokud někdo nabízí přístroj za poloviční nebo dokonce třetinovou cenu, než je běžná tržní cena, tak zde není něco v pořádku. U kyslíkových koncentrátorů se opravdu nevyplatí šetřit, jde o zdraví, nikoliv o ušetřené peníze za každou cenu. Přemýšlíte-li o koupi koncentrátoru za nelogicky nízkou cenu, vždy zpozorněte!

  Hromadí se nám dotazy na polské prodejce, kteří nabízejí koncentrátory značky LOVEGO a když zákazníkovi objednaný přístroj dorazí, pak zjišťují, že se nejedná o LOVEGO přístroje, ale o přístroje typově zcela jinak označené, ač vzhled je naprosto totožný. Navíc k těmto přístrojům nejsou zpravidla zasílány české návody. Samotný výrobce se od těchto přístrojů prodávaných v České republice zcela distancuje! Jediným výhradním prodejcem koncentrátorů značky LOVEGO je naše společnost Kyslík pro život, s.r.o.. Ani si nechceme klást otázku, jak budou v těchto případech řešeny reklamace a servis.

  Každá firma, která může prodávat kyslíkové koncentrátory - zdravotnícké prostředky, musí být registrována u SÚKL (Státní úřad pro kontrolu léčiv) a pokud firma není řádně registrována v Registru zdravotnických prostředků, pak porušuje Zákon č. 268/2014 Sb., o zdravotnických prostředcích a změnu zákona č. 634/2004 Sb., o správních poplatcích, ve znění pozdějších předpisů.

  Přitom stačí opravdu málo, abyste si prodejce v tomto registru rychle a snadno dohledali, nezabere to více než 10 sekund a hned víte, zda kupovat či nekupovat kyslíkový koncentrátor - zdravotnický prostředek, od někoho, kdo v registru uveden není. Stačí znát jen název firmy nebo IČO a kliknout na tento odkaz a daného prodejce vyhledat (kliknutím na tlačítko "Použít" na stránkách Registru):
  https://eregpublicsecure.ksrzis.cz/Registr/RZPRO/Osoba

  Zdraví máme jen jedno, tak opravdu pečlivě prověřujte a zvažujte, od koho kyslíkový koncentrátor pořídit.

  V případě jakýchkoliv dotazů ohledně kyslíkových koncentrátorů nám určitě napište. Rádi Vám poradíme nebo rovnou pomůžeme s výběrem. Všechny námi nabízené přístroje jsou řádně certifikovány a u řady z nich jsme výhradními dovozci pro Českou a Slovenskou republiku.

  Pomáháme dýchat.
  Kyslík pro život, s.r.o.
   
  Rychlé vyhledávání
  Poslední navštívené produkty
  • Doposud jste žádný produkt nenavštívil(a).

  Košík je prázdný

  ČeštinaSlovenština
  0
   
  © Kyslíkové koncentrátory na doma, na baterii i do auta